KDK Deri Kimyasalları

Slide-1
Yenilikçi Teknoloji

Gelecekte teknolojinin ne kadar ilerlediğini görmek ilginç olacak; tabakhaneler kesinlikle bu konudaki soruları cevaplamaya ve bu konulara değinmenin yollarını takip etmeye hazır olmalıdır.

Slide
Sürdürülebilir Üretim

KDK Deri Kimyasalları bu konuya iyice odaklanmıştır. Bununla birlikte ulusal deri sanayileri, ulaşmak istedikleri farklı hedeflere dayalı kendi stratejilerini geliştirmekte ve kendi faaliyetlerine göre hareket etmektedirler.

Slide
Toz ve Likit

Ürünlerimiz toz ve likit haldedir. Kimyasal bileşeni görünüm haline göre ambalajlı şekilde teslim edilir.

Slide
16 Yıllık Tecrübe

Bugün firmamız, dünya markaları birçok firmanın ürünlerini Türk deri sanayisine gerek ürün kalitesi gerekse moda, teknoloji ve teknik hizmet ile kazandırmanın onurunu yaşamaktadır.

previous arrow
next arrow
Shadow

1996’dan beri acentesi olduğu Codyeco SPA firmasının bayiliği ile deri sanayisinde faaliyetlerini sürdüren firmamız , 14 Eylül 2009’da KDK Kimya‘yı kurarak kendi ürünlerin de üretmeye başlamıştır . KDK Kimya , Deri Sanayisinde yurt içi ve yurt dışı genelinde deri kimyasalları üretiminde haklı yerini korurken , teknik danışmanlık faaliyetlerini ve kalite standartları her geçen gün daha da geliştirerek , yenilikçi olma özelliğini her zaman korumuştur . İlke ve hedefleri daima en iyisini başarabilmek olan KDK Kimya deri , Codyeco SPA iştiraki ile kalitesini her zaman artırmıştır. KDK Kimya , Kimyasal ürünler üretimiyle deri sanayisine daima yenilikçi bir anlayışla hizmet vermeye devam etmektedir .

Misyonumuz
Deri işleme süreçlerinde, ideal ve kaliteli sonuçlar veren deri kimyasallarının üretimini, ithalatını ve ihracatını yapan bir marka olmak.

Vizyonumuz
Deri sektöründe kullanılmak üzere üretimini yaptığımız ve yapacağımız ürünlerin Arge süreçlerini geliştirirken, ISO, LWG, ZDHC  gibi uluslararası standartları karşılayan öncü bir marka olarak sektörel gelişime katlı sağlamak.